10 Kasım 2017 Cuma

DENEBUNU EKİM KUTUSU

 
Bazen küçük sürprizler gününüzü güzel geçirmenizi sağlayabilir...Denebunu Ekim kutusu bana çıkmamıştı. Aslında hiç şaşırmadım. Şans kısmında biraz duraksamalarim var!!! Kayıt olduğumdan bu zamana kadar iki kutu gelmişti bana ki en son gelen Elidor kutusuyla birlikte üç kutu 😊 Bu kutu teselli kutusu gibi olsa da bence gerçek kutudan daha çok mutlu eden bir kutu. Büyük boy canlı ve dirençli saçlar için bal ve papatya özlü PH dengeli Elidor'un bu serisini görmüş ancak inceleme fırsatım olmamıştı. Kokusu ile hemen gönlümü fethetse de kullanıp görüşlerimi öyle yazmak istedim.
"Bal ve papatya içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçı derinlemesine besleyerek saçlarını 5 kata kadar güçlendirir ve canlandırır. Bal; besleyici özelliği asırlardır "sıvı altın" olarak bilinir." Vaat edilenler bu özellikler. Kokusu rahatlatıcı ballı süt gibi kesinlikle baskınlığı sizi rahatsız etmiyor. Yeni şampuan geçişinde çok fazla saç dökülmesi yaşarım sanırım saçlarımda benim gibi alışkanlıklarına düşkün. Anormal bir saç dökülmesi yaşamadım. İlk kullanımdan itibaren güçlendirme kısmından çok saçlarım dökülür mü korkusu vardı. Bir süredir kozmetik şampuanlar kullanmadığım için ön yargılı mıyım sanırım biraz! Ancak bir dönem çok fazla saç dökülmesi problemi yaşadığım için sürekli olarak şampuan değiştiriyorum özellikle parabensiz ve bitkisel ürünleri tercih ediyorum. Bu şampuanı şimdilik ikinci kullanışım ara ara kullanabileceğimi düşünüyorum.
Kutunun içerisinde aslında beni mutlu eden papatya tohumu idi. Çok ama çok sevindim hemen ektim. Düzenli sulamanın 6 hafta sonunda sonuç vereceği belirtilse de heyecanla bekliyorum. Menekşelerim kuruyunca biraz küskündüm umarım güzel bir sonucu olur. Bu arada Gratis yüzde elli Elidor indirimini de unutmayayım.
 
Umarım küçük mutlulukların büyük mutluluklarına yolunu açtığı güzel bir hafta geçirmişsinizdir...Yorumlarınızı bekliyorum.

4 yorum:

 1. Güle güle kullan canım bana 4 aydır çıkmıyor :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim 😊 eskiden profil uygunluğuna göre olduğunu düşünüyordum ama sanirim zamanlamada çok önemli bu kutu duyurusunu gece bir de görmüştüm hemen talep ettim biraz geç de olsa geldi 😊

   Sil
 2. merhhaba blogumu yeni açtım bende beklerım :)

  YanıtlaSil