8 Şubat 2024 Perşembe

SAÇ BEYAZLATAN ŞAMPUAN

SAÇ BEYAZLATAN ŞAMPUAN
 

Kış mevsimi ikiye ayrılır; zamanın çok hızlı geçtiği günler ve bitmek bilmeyen gece düşünceleri... Yapılması gereken bir ton işiniz vardır ve gecenin sabahına düşündüklerinizin hepsini gerçekleştireceğinizi düşünürken bir anda bir sonraki güne sarkan rutinleriniz çoğalırken bulursunuz kendinizi. Benim için kış mevsimi biraz hüzün biraz da yorgunluk gibi. Pek de sevmediğim birisi zamanı yönetemiyorsun demişti. Belki de haklıdır.

Eskisi gibi yazmıyorum mesela; hikayelerimi özledim. Neyse bugün sizlerle paylaşacağım yazı ise şampuan yorumlaması olacak. Beni takip edenler bilir güncel şampuanları ve katkı maddesi en az ürünleri paylaşmaya çalışıyorum ki bu gidişle kendi şampuanımı yapacağım. Geçenlerde Urban Care Biotin Caffeine şampuanını satın almıştım. Şampuandan memnun kalmasam dahi sonuna kadar kullanma gibi bir alışkanlığım var ne yazık ki. 

Korona sonrası ve depremden sonraki bir sene içerisinde saçlarımdaki birkaç tel beyaz artmıştı. Biraz stresten kaynaklı olduğunu düşünüyorum bu durumu belirtmemin sebebi ise beyazlarımın yoğunluğunu biliyor olmam. Evet şampuan geçiş aşamasında dökülme çok az oldu ve her yıkama sonrası dökülme normal bir düzeydi bu durum beni çok mutlu etmişti. Saç dökülmesinin az olması saçlarımın yumuşak ve canlı bir görünüme sahip olması istediğim özellikle diyordum ancak benim şampuanımı annem de birkaç kez kullandıktan sonra kızım saçları beyazlatıyor bu şampuan dedi. Bu durumu bende fark ediyordum ancak stresli bir dönemdeyim muhtemelen ondandır diyordum. Sonra sosyal medya paylaşımlarında da insanların yorumlarını gördüm. Annem çok dikkatli bir insandır onun söylemi ile ben de dikkat etmeye başladıktan sonra insanların yorumları ile emin oldum ki evet. Saçlarımın sağ yan tarafı neredeyse siyahlar kayboluyor. Beyazlaşma normal sürecinde elbette olacak ancak bu kadar kısa sürede artması bana normal gelmedi.

    Çok üzüldüğümü belirtmeliyim. Ne yazık ki kullanmanızı tavsiye edemeyeceğim bir şampuan oldu.

Ekonomik anlamda artık bir şampuanı satın alırken birden fazla almak çok zor iken memnun kaldığınız bir ürünü bulmak da zorlaştı. İçerikten dolayı bilmiyorum ama üç sene önce satın aldığım ve severek kullandığım ürünleri bu sene aldığımda çok şaşırıyorum. Bu ürün böyle miydi diye?

Benim gibi bu şampuanı kullanmış ve böyle bir sorun yaşamış mıydınız? Yorumlarınızı bekliyorum...

21 yorum:

 1. Nie poznałam jeszcze. Pozdrawiam :)

  YanıtlaSil
 2. Buongiorno, molto interessante!

  YanıtlaSil
 3. ilginç bunu da öğrenmiş olduk pekiii :)

  YanıtlaSil
 4. Çok ilginç gerçekten, demek ki çok dikkat etmek lazım şampuan alırken.

  YanıtlaSil
 5. it offers a convenient way for those seeking a subtle and natural transition to embrace their changing hair color while maintaining a healthy and nourished look.

  YanıtlaSil
 6. Good post!
  Thanks for sharing ♥

  YanıtlaSil
 7. Oh, that is not really good. Thanks for the Review

  YanıtlaSil
 8. This shampoo looks really interesting.

  Kisses

  YanıtlaSil
 9. I didn't know it, thanks for sharing

  YanıtlaSil
 10. I believe that I need this kind of product....
  Thank you for sharing

  YanıtlaSil
 11. Thanks for your sharing 😊
  Have a nice weekend

  YanıtlaSil
 12. Sounds good
  Thanks for your post
  Hugs ♥

  YanıtlaSil
 13. Mi dispiace molto che non ti sia trovata bene con lo shampoo

  YanıtlaSil
 14. A product to avoid.
  Thank you for your feedback on this shampoo.

  YanıtlaSil
 15. I'd love to try it.
  Happy Monday!

  YanıtlaSil
 16. My skin and lips dry during winter season.....

  Thank you for sharing your informative and useful post.

  YanıtlaSil