25 Ocak 2018 Perşembe

FAVORİLER

Kış mevsimi soğuk olmanın ötesinde oldukça soğuk. Beklenen yağmurlar, karlar geç de olsa acısını çıkarmakta sanki. Bu ara hep evde olsam da geçen hafta hemen hemen her gün dışardaydım. Haftanın sonunda not almıştım. "Kullandığım ürünleri paylaşmalıyım notu."Eklips allık fırçasını uzun zamandır kullanıyorum. Büyük markaların muadili olabilir mi emin değilim ancak ben çok memnumum. Özellikle indirim zamanı alınıp günlük kullanım için oldukça iyi olduğunu düşünüyorum. Diğer oval fırça içinde aynı düşüncedeyim. Sünger emiliminden dolayı kimi zaman elimle uygulama yapmak zorunda kalsam da pratik kullanımı ile bu oval fırça da benim için sevdiğim ürünler arasına girdi.
FRAT BOY BALM allık öncesinde alıp kullandığım ve memnun kaldığım için yeniden aldığım bir ürün oldu. Pigmentasyonu oldukça iyi olması dolayısıyla yoğun kullanmama gerek kalmadan orantılı bir şekilde kullanımla tatlı bir renk çıkıyor ortaya :)Pembe ile şeftali karışımı ; güzel ben buradayım yerine mat bir duruşu olan bu rengi sevdim.  Doğal, bir sıcak renk vermekte..
Bu ara yeni ürünler arayışındayım. Değiştirmek istediğim alışkanlıklarım; ürünler, izlemek istediğim filmler, okumak istediğim kitaplar ve girmem gereken sınavlarla güzel geçmesini umut ettiğim bir yıl  varken bir yerden başlamalıyım değil mi!

Hafta okunmuş kitaplar ve izlenmiş filmlerle geçmekte. Umarım o yazılarımı da okursunuz yorumlarınızı bekliyorum. :)

9 yorum:

 1. Makyaj malzemelerini sık kullanmam,arada sırada kullandığım pudra için bir fırça alabilirim belki :)

  YanıtlaSil
 2. 😊 fırçalar uygun olduğunda kolaylaştırıyor seviyorum ben

  YanıtlaSil
 3. çok beğenilen bir allık, ben de almak istiyorum :)

  YanıtlaSil
 4. blogunuza bir grupta rastladım, izleyiciniz oldum, ben de beklerim bloguma :) https://esratakim.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geri dönüş yaptım çok teşekkür ederim gerçekten güzel bir allık 😊

   Sil
 5. Beautiful post! ♥ I love your blog!
  Following you! Follow back?

  https://colourfulmadness.blogspot.com

  YanıtlaSil