24 Mart 2018 Cumartesi

DOĞAL ÜRÜNLER

         Hafta sonunuz nasıl geçmekte 😊 benim yarınla beraber yoğun gün geçecek akşamlar ancak benim... Adana'da cuma gününün 34 derecesi bugün kendini inanılmaz bir rüzgara bıraktı. Bir ara rüzgara cidden kapilmaktan korktum. Mevsimler de değişti Adana' da bahar bir anda yerini yaza bırakacak diye korkuyorum... Sanki iki mevsim yaşanacak gibi yaz ve kış . Zaman çok şeyi götürüyor değiştiriyor. 
      Uzun zamandır bende doğal ürünler kullanmaya paraben, alkol içermeyen ürünler seçmeye çalışmaktayım . Cilde en az zararı veren ürünleri secmek bazen fiyat açısından zarar verse de sağlık çok önemli.
Siveno doğal roll on da her zamanki ben işte bir başka ürün için girmişken Watsons a tedasufen dikkatimi çekti. İçeriği hakkinda da yorumları görevli bayan yardımcı olunca denemekten bir zarar görmem dedikten sonra aldım. 21 TL gibi bir fiyatı vardı. İçeriğinde alkol bulunmamakla beraber kokusu etkin değil. Terleme karsiti evet yüzde yüz diyemem. Ama kış ayları için yaz dönemine göre biraz daha az terleme olduğu için kış aylarında denemelisiniz. Beklentileri çok yüksek tutmadan doğal kaynaklardan üretildigi cümlesi özellikle baz alınırsa denemeniz gereken ürünler listesine ekleyebilirsiniz.
       Notlar olarak şunları ekleyeyim; çevre dostu ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilemez, yer altı sularını ve doğayı kirletmez. Ürünümüzde hayvansal içerik bulunmaz. Vegandir. Kapak açıldıktan sonra kullanım ömrü 6 aydır. Raf ömrü 24 aydır. 
Kutusundan o uzunca yazıdan ozetlemeye çalıştım 😊😊 mutlu hafta sonları olsun ... Yorumlarınızı beklerim...

4 yorum:

 1. Güle güle kullan canım çekilişime beklerim 😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım çekiliş mi var hemen bakıyorum 😄

   Sil
 2. önümüzdeki günlerde başarılar sana gündüzleriii :) aman rüzgar olsun otuzdört derece olmasın kii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim 😊 çok soğuk olmadan serin bir hava en iyisi..

   Sil