10 Ağustos 2018 Cuma

SONUNDA BİTENLER


       Bereketli ürünleri seviyorum. Farklı ürünleri denemek istesem de bütçemi de düşünmek zorundayım. Bu yüzden hem uygun hem de gerçekten işe yarar olmalı kullandığım ürünler. Garnier Karmadan yağlıya hassas ciltler için denemediğim bir makyaj temizleme suyu idi. Genel olarak yıllardır pembe kapaklı olanı kullandım memnundum da. Karmadan yağlıya dönük bir cilt tipim olduğu için görünce hemen aldım. Uzun zamandır kullanıyordum. Henüz bitti. 200 kez kullanım hakkını verdiğini düşünüyorum.

Karmadan Yağlıya Hassas Ciltler Micellar Makyaj Temizleme Suyu(200 kez kullanılır)
*Makyajı temizler
*Cildi arındırır
*Matlaştırır
(Parfüm içermez)
Garnier'den bir ilk; Garnier, micellar teknolojisi içeren karmadan yağlıya ve hassas ciltler için makyaj temizleme suyunu sunuyor. Ciltteki kalıntılara mıknatıs gibi yapışan miçel tanecikleri ile ovalamaya gerek kalmadan makyajı temizler, cildi arındırır.
  Güçlü bir temizleyici. Bahar aylarında makyaj temizleme mendili sonrası kullandığım için gerçekten bereketli bir şekilde dayandı. Klasik olandan farkı çok fazla var mı bence çok fazla yok. Tek hamlede kesinlikle diğer marka ürünlere göre iyi bir temizleme sağlıyor. Ben indirimde iken almıştım. Eğer indirimde görürseniz almanızı tavsiye ederim.

Himalaya Tazeleyici Meyve Maskesi(Normal ve kuru ciltlere)
Tıkalı gözenekleri açmaya derinlerdeki kirleri temizlemeye ve cildi sıkılaştırmaya ve doğal elastikiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olan serinletici maske. Lekeleri ve siyah noktaları kontrol etmeye yardımcı olur, cilt dokusunu güçlendirmeye ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Elma cilt parlaklığını artırırken incir ve salatalık cildinize serinleme hissi verir. Papaya lekelerin giderilmesine ve cildi düzgünleştirmeye yardımcı olur. Mineral kil, cildi sakinleştirir ve kan dolaşımını artırarak canlılık ve parlaklık verir.

        Himalaya maskelerini seviyorum sanırım. Kremlerinden memnun kalmasam da maskelerin etkisini görüyorsunuz. Tazeleyici meyve maskesi kayısı özlü olmasını tercih ederdim. Gratis'te çok büyük bir kalabalık olduğu için beklememek için normal ve kuru ciltlere yazısını dahi görmeden koştur koştur kasaya gitmiştim. Eve geldiğimde  fark ettim. Hafta da en az bir kere kullanırım diyerek kullanmaya devam ettim. Harika bir kokusu olduğunu söyleyemem. Hatta ilk kez kullandığımda cildim biraz yanıyor gibi hissettim ancak sonra alıştı sanırım cildim. Kullanım sonrası ferahlık etkisi artı bir puan olsa da karma ciltler için gerçekten ideal bir ürün değilmiş. Cildin T bölgesi yağlanma problemleri konusunda etkisiz kaldı. Canlılık ve parlaklık etkisinden memnun kalsam da farklı içerikli maskelerini de mutlaka gözden geçireceğim :)
               Şimdilik yorumlarım bu kadar. Güzel bir gün geçirmişsinizdir umarım... Beklerim yorumlarınızı...

16 yorum:

 1. I need to try it, I love Himalaya!

  https://elenabienvenido.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. ben pek anlamasam da bunlardan benim küçük kardeşim sayesin de öğreniyorum birde sizler sayesin de :) kardeşim kullanıyor bu ürünleri hata indirim varmış gratis de :)) şimdi gözü orada ..Sevgiler canım benim ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet şu anda da büyük bir indirim var bayram öncesi 😊 teşekkür ederim 😊 güzel yorumun için

   Sil
 3. ben de karma ciltliyim, yakın zamanda deneyeceğim garnierın bu temizleme suyunu :)

  YanıtlaSil
 4. 😊 teşekkür ederim yorumunuz için Garnier bir çok markaya göre hem fiyatı uygun hem de kullanışlı temizleme suyu

  YanıtlaSil
 5. Himalayan masks sound great :)
  best regards :)
  mojaszfamodnaszafa.blogspot.com

  YanıtlaSil
 6. Interesting beauty products. We keep in touch. xx

  YanıtlaSil
 7. Himalaya markasının diş macununu almıştım. Resmen çamur gibiydi ve bir kere kullandık. Sonra attık. Bu markanın herhangi bir ürününü almayı kesinlikle düşünmüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diş macunu olduğunu şimdi yorumunuzdan sonda duydum. Diş macunu konusunda bende çok dikkatli olmaya çalışıyorum aslında paradontax belirgin problemlerde oldukça iyi sensodyne de keza dis hassasiyetlerinde çözümleri fena değil ...

   Sil