15 Mayıs 2024 Çarşamba

PRENS DİZİSİ 2.SEZON

 

PRENS DİZİSİ 2.SEZON

(Görsel Google'dan alınmıştır)

Prens dizisi  2.sezon biter bitmez hemen blog yazımı tamamlamak istedim. İlk sezonu izlemediyseniz önce ilk sezonu izlemenizi tavsiye ederim. İlk sezon bölümleri muhteşemdi. Kalite, karakterler, espriler ve aslında şu cümleyi izleyiciye söylettiğini düşünüyorum; dünya standartlarında bir dizi. Bu yüzden ikinci sezonu da heyecanla bekliyordum. 
İkinci sezon toplamda 7 bölümden oluşuyor. Diziye yeni katılan karakterler var. Ebru Şahin (Csillia), Çağlar Ertuğrul ( Kaptan Vandyke), Zeynep Tuğçe Bayat( Prenses Caren) gibi. Bu üç karakterden Kaptan Vandyke kesinlikle üçüncü sezon da daha çok görmek istediğim ve hikayesinin devamını merak ettiğim bir karakter oldu. Dizi ilk sezona kıyasla ikinci sezonda biraz daha durağan hissettirdi. Kuzey Krallığı, hikayesinde özellikle hikaye biraz dağıldı gi hissettim. Hasharia ile Bongomia Prens'in o komik diyaloglarından uzak kalmak diğer karakterlerin biraz geri planda olması ki ben köle karakterini gerçekten seven bir izleyiciydim ilk sezonu özletti. Yine de sürprizlerle dolu bir sezondu. 3.sezonu yine bekleyeceğim, sizlere de izlemenizi tavsiye edeceğim. 
Müzik kalitesi, Prens'in kız kardeşine olan sevgisi ve dostlarına inanması diziyi izleme sebeplerimden ancak, bir Ortaçağ Krallığı hikayesinden de öte gülerken sıkıntılarınızı unutturacak kalitede bir dizi. Küçük bir spoiler ise Ortaçag döneminde kadınlar hakimiyetinin başlaması sinyalini veren hikayenin devamı elbette merak edilesi...

Şimdilik yorumlarım bu kadar, sizlerinde yorumlarınızı beklerim. Bu arada camdandusler olarak tiktok hesabı ilk kez açtım. Biraz acemiyim aslında itiraf etmeliyim ki anlamadığım çok fazla şey var. Beni takip ederseniz çok sevinirim.

 

14 yorum:

 1. İlk sezon keyifle izlemiştim ikinci sezonu henüz izleyemedim; kaleminize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Interesting series; thanks for your sharing

  YanıtlaSil
 3. yani yerli dizi öyle mi hımm yerlilere fırsat gelmiyor kiii :) çağlar ertuğrul u da herkes sever amaa :)

  YanıtlaSil
 4. ¡¡Hola!! No conocía la serie, así que gracias por la reseña. Yo no tengo cuenta en Tick Tock así que no podré seguirte por esa red. Besitos.

  YanıtlaSil
 5. The plot of the series sounds interesting, greetings!

  YanıtlaSil
 6. its ability to provide laughter amidst medieval drama adds depth to your appreciation of the show beyond its surface level...

  YanıtlaSil
 7. This sounds like a really interesting show! It's a shame there were only seven episodes this season though. I miss when there used to be a lot more episodes for shows!
  the creation of beauty is art.

  YanıtlaSil