9 Temmuz 2018 Pazartesi

DENEBUNU HAZİRAN KUTUSU


         Evim evim güzel evim :) Adana'ya varışım biraz uzun sürse de bir buçuk saat rötar yaptı evime gelince çok mutlu oldum. Önce Eskişehir sonra Ankara derken güzel bir tatil oldu benim için. Eskişehir ödül töreni vesilesiyle görme imkanım oldu ama umarım yine yolum düşer. Çok düzenli ve herkesin rahatça bisiklet sürebildiği trafiği daha normal bir şehir. Ankara trafiğini hiç sevmiyorum çünkü. Bir İstanbul trafiği diyemem ama her yönden gelen arabalar, her sokağın çıkışının bağlı olduğu yollar, bir kavşak kaçınca uzun uzun gidilen yollar daha sıralayabileceğim yığınla şey... Adana'da da trafik yoğun artık. Havaalanı dönüş yolu uzun sürdü. Çarşı; bulvarlar akşam saatleri oldukça yoğun oluyor ama en azından trafik ilerliyor. Bu arada 6 gün de tam anlamıyla Temmuz olmuş hava. Sıcak ve nemli. Adana sıcak yüzünü tam anlamıyla gösterdiği için bu nem nedir yahu desem de geceleri sıcak olmasın diye dua ediyorum.

        Ben yola çıkmadan Denebunu haziran ayı kutusu gelmişti eve. Denebunu kutusu aylık olarak talep edilen ücretsiz kutular. Kutular yayınlandıktan sonra hemen talep edilmezse (eğer ki profilinize uygun ise talep ediliyor) kutular hemen tükenebiliyor. Haziran kutusu içerisindeki ürünleri görünce çok mutlu olmuştum. Özellikle Türk kahvesi :) Henüz Türk kahvesini deneme imkanım olmasa da yola çıkarken yanıma aldığım Le Petit Marseillias Akdeniz çileği deneme boy kokusuna bayıldım. Böyle güzel bir koku olamaz. Orijinal boyunu kesinlikle satın almayı istiyorum. Sensodyne üç adet gönderilmişti yanıma ondan da bir tane aldım. Sensodyne zaten tanıdığım ve sevdiğim bir diş macunu markası. Herhangi bir yabancılık çekmeden kullandım ki hala da kullanıp bitireceğim İnşallah. Dönemsel olarak diş problemleri olabiliyor. Sızlama gibi hassasiyetlere karşı soğuk ve sıcak tüketiminde etkili bir koruma sağlıyor. Tat konusunda da rahatsızlık verici değil.
*Asit erozyonuna karşı dişleri korur.
*Hassas dişleri olanlar için özel olarak formüle edilmiştir.
    Knorr çeşni serisi ise benim için ayırt edicilik kısmında iyi ki dediğim ürünlerden oldu. Onunda hepsini kullanma fırsatım olmadı ancak kullanım fikri açısından ambalajın arka kısmında tariflerin de yer alması iyi olmuş. Knorr çeşni serisi(koruyucu ve renklendirici içermez);
*Sarımsaklı Yoğurt çeşnisi (Yoğurtlu mezeler ve mantı)
*Baharatlı sebzeli çeşni (Tencere yemekleri çorba ve soslar)
*Tavuk çeşnisi (Izgara, Tencere, Sote, Fırın)
*Kajun Baharatlı Patates Çeşnisi (Fırın, kızartma ve börek)
 Yorumlarınızı beklerim...

2 yorum: